Niksar Kaymakamı Ekrem Çeçen, Niksar’da birçok kurum, kuruluş ile tanışma ziyaretleri gerçekleştirirken, Niksar Belediyespor’u da ihmal etmedi.
Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ile Niksar Belediyespor’u antrenmanı yakından takip eden Niksar Kaymakamı Ekrem Çeçen, futbolcular ve teknik heyetle tanıştı. Ziyarette Kaymakam Çeçen, Niksar Belediyespor için başarı dileklerini iletti. Teknik heyet ve futbolcular ise, yeni atanan Niksar Kaymakamı Ekrem Çeçen’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, Niksar için yapacağı çalışmaları için üstün başarı temennisinde bulundular.